Asociacija „Lietuvos Motociklistų Klubas (LMK)“ kviečia motosezoną pradėti gerais darbais ir prisijungti prie „Motobrolio paramos Ralis 2022“. Renginio data š.m. gegužės 14 diena.
Kas metus vykstantis renginys kviečia būti saugesniais ir atsakingesniais kelyje. Gerbti vieni kitus, saugoti vienas kito sveikatą ir gyvybę. Renginio „Motobrolio paramos ralis 2022“ herojus Viktoras nukentėjo kelyje vairuodamas motociklą ir šiuo metu jam ypač reikalinga finansinė parama, padėsianti stiprinti sveikatą.
Dėl įvairių priežasčių negalintys važiuoti renginio kolonoje, tačiau norintys prisidėti prie paramos, kviečiami atvykti į sustojimo taškus ir įmesti simbolinę ralio „auką“ į MBPR2022 kanistrą, taip paremiant šių metų herojų. Kanistras Viktorui bus įteiktas J. Tumo – Vaižganto g. 1, Tauragėje, Tauragės vasaros estradoje.

MARŠRUTAS IŠ VILNIAUS

Gegužės 14 d. Startas VILNIUJE lygiai 10:00 val.!!!

VILNIUS

Circle K Vingis, degalinė, Geležinio Vilko g. 2A (Vilkpėdė), 03150 Vilnius. Renkamės 9:30 val. pildomės bakus ir geriam kavą. Iki Panevėžio kolona važiuoja autostrada be sustojimų. 137 km iki sustojimo – važiavimo laikas ~80 min.

PANEVĖŽYS

Circle k Basanavičiaus, degalinė, J. Basanavičiaus g. 63, 36204 Panevėžys. Panevėžyje kolona sustoja ~11:20 val. Prisijungia panevėžiečiai. Pajudam – 11:50 val. 55 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~40 min.

RADVILIŠKIS

Baltic Petroleum degalinė, Miško g. 64, Radviliškis. Kolona stoja Radviliškyje ~12:30 val. Prisijungia ŠIAULIAI. Kolona pajuda – 13:00 val. 75 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~75 min.

RASEINIAI

Degalinė Milda, Jurbarko g. 34, Raseiniai. 60180. Kolona stoja Raseiniuose ~14:20 val. Prisijungia KLAIPĖDOS kolona. Kolona pajuda – 15:00 val. 49 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~40 min.

JURBARKAS

Baltic Petroleum, Muitinės g. 22A. 74111, Jurbarkas. Kolona stoja Baltic Petroleum degalinėje – 15:40 val. Prisijungia KAUNO kolona. Kolona pajuda – 16:20 val. 41 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~40 min.

TAURAGĖ

Bastilijos kompleksas, Tauragės sporto centras, Gaurės g. 27A, Tauragė. Kolona stoja Bastilijos kompleksas, Tauragės sporto centro aikštelėje – 17:00 val. Kolona pajuda 17:30 val. Kolona stoja „Tauragės vasaros estradoje“ J. Tumo – Vaižganto g. 1, Tauragėje apie 17:45 val.
Susitikimas su Viktoru vyks 18:00 val.
Po Motobrolio aplankymo, visi norintys gali prisijungti su nakvyne vakaro pokalbiams su bendraminčiais! Plačiau skaitykite skilyte
„nakvynė“ .

MARŠRUTAS IŠ KLAIPĖDOS

Startas – 11val. „Neste Jakų“ Vilniaus pl. 9, Jakų k , 91177 Klaipėda (išvažiuojant iš Klaipėdos autostradoje link Kauno, Hesburger ir Neste aikštelė). Renkamės 10.30-11.00 val. Pildom bakus, geriam kavą ir 11 val. startuojame.
82 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~80 min.

ŠILALĖ

Degalinė Baltic Petroleum, Rytinio kelio g. 2, Šilalė. 75122. Kolona stoja Šilalėje ~12:20 val. Kolona pajuda – 13:00 val. 86 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~75 min.

RASEINIAI

Mildos degalinė, Jurbarko g. 34, 60180, pasitinkame atvažiuojančius iš Vilniaus. Kolona stoja Raseiniuose ~14:10 val. Su visa kolona judame toliau.

MARŠRUTAS IŠ KAUNO

Raudondvario pl. 284a Maxima aikštelė 14:00 val. Kolona pajuda 14.30 val. Pilnais bakais. Važiuojame iki Jurbarko. 81 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~60 min.

MARŠRUTAS IŠ ŠIAULIŲ

Užmiesčio g. 2, Šiauliai 76273, Viada degalinė. 11:30 val. Kolona pajuda lygiai 12:00 val. į Radviliškį. 21 km iki kito sustojimo – važiavimo laikas ~20 min.

NAKVYNĖ

Nakvynė norintiems organizuojama „Duarto sodyboje“, Nemuno g. 42, Kiduliai, Šakių rajonas. Nakvynės kaina 25 Eur žmogui (kambariai šešiaviečiai – triviečiai).

SVARBU

Būtina registracija rezervuoti nakvynės vietas (vietų skaičius ribotas). Registruotis kviečiame el. paštu brigita105@yahoo.com arba AŽ facebook paskyroje Nerijus Tijūnaitis. Neatvykus į renginį pinigai už nakvynę negrąžinami.
Gegužės 15 d. lankome „Sudargo piliakalnių kompleksą“ ir vykstame namo.