Slapukų privatumo politika

Biker.lt svetainė gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigoja jį saugoti. Interneto svetainės lankytojų duomenys renkami laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų ir kontroliuojančių institucijų nurodymų. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip svetainėje yra naudojami slapukai.

Ką laikome slapukais?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai naršote internete. Jie naudojami įvairiems tikslams, įskaitant svetainės veikimo pagerinimui, svetainės naudojimosi analizei atlikti ar suasmenintos reklamos pateikimui.

Kokie slapukai yra naudojami?

  • Sesijos slapukai – šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis.
  • Analitiniai slapukai – šie slapukai naudojami svetainės naudojimosi statistikai rinkti. Jie padeda suprasti, kaip lankytojai naudoja svetainę ir pagerinti jos veikimą.

Slapukų galiojimo trukmė

  • Sesijos slapukai – ištrinami, kai uždarote naršyklę.
  • Analitiniai slapukai – galioja iki 1 metų.

Kaip naudojami slapukai?

Biker.lt svetainė naudoja slapukus, kad:

  • Suteiktų galimybę Jums naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis.
  • Rinkti svetainės naudojimosi statistiką.

Kaip valdyti slapukus?

Galite valdyti ir ištrinti slapukus savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukus, galite rasti savo naudojamos naršyklės dokumentacijoje.

Kaip atsisakyti slapukų?

Galite atsisakyti slapukų, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Tačiau atsisakius slapukų galite negalėti naudotis visomis svetainės funkcijomis.

Slapukų privatumo politikos pakeitimai

Biker.lt svetainė gali keisti šią slapukų privatumo politiką. Jei atliksime esminius pakeitimus, apie juos informuosime apsilankymo svetainėje metu.