2024.06.01 Titanium MCC „1000 / 500 KM”

Birželio 1 d. Birželio 1-ąją startuoja Titanium MCC 1000 ir 500 KM Soft Enduro renginys, nedelsk, registruokis 1000/ 500 km iššūkiui!

Titanium MCC birželio 1-ąją skelbia įkvėpimo ir adrenalino diena. Rezervuokite savo kalendoriuje šią datą, nes ji žymės nepakartojamą motociklininkų susitikimą! Jau šeštą kartą organizuojamas, įspūdingas renginys, kuriame susitiks įvairių amžiaus grupių motociklininkai, besijaučiantys laisvai ir trokštantys dalintis ne tik meilės motociklams, bet ir nepakartojama kelionių dvasia.

Ši diena žadės ne tik nuostabias motociklų varžytuves , bet ir nuotykių kupinus maršrutus ne tik keliais, bet ir bekele per įspūdingus miškus, pro pievas, laukus ir ežerus, kurie leis jums pajusti gamtos grožį kaip niekada anksčiau. Registracija artėja, todėl būkite pasiruošę patirti nuotykį kartu su bendraminčiais ir atraskite motociklų pasaulio žavesį!

Šis renginys yra puiki proga praleisti ne tik įdomią dieną motociklu, bet ir susipažinti su kitais motociklininkais, dalintis patirtimi bei nuotraukomis ir istorijomis apie jūsų neįtikėtinas keliones. Nepamirškite užsiregistruoti ir prisijungti prie šios nepakartojamos motociklų šventės – birželio 1-ąją laukia ne tik varžybų, bet ir nepamirštamų emocijų diena, kurių niekur kitur nepatirsite!