2024.06.01 Titanium MCC „1000 / 500 KM”

Birželio 1 d. Birželio 1-ąją startuoja Titanium MCC 1000 ir 500 KM Soft Enduro renginys, rezervuokite datą kalendoriuje jau dabar! Daugiau informacijos jau netrukus!

Įkvėpimo ir adrenalino dieną rezervuokite birželio 1-ąją savo kalendoriuje, nes ši data žymės nepakartojamą motociklininkų susitikimą! Jau šeštą kartą organizuojamas, įspūdingas renginys, kuriame susitiks įvairių amžiaus grupių motociklininkai, besijaučiantys laisvai ir trokštantys dalintis ne tik meilės motociklams, bet ir nepakartojama kelionių dvasia.
Ši diena žadės ne tik nuostabius motociklų varžymus, bet ir nuotykių kupinus maršrutus per įspūdingus miškus, kurie leis jums pajusti gamtos grožį kaip niekada anksčiau. Registracija artėja, todėl būkite pasiruošę patirti nuotykį kartu su bendraminčiais ir atraskite motociklizmo pasaulio žavesį!
Šis renginys yra puiki proga praleisti ne tik įdomią dieną motociklu, bet ir susipažinti su kitais motociklininkais, dalintis patirtimi bei pasidalinti nuotraukomis ir istorijomis apie jūsų neįtikėtinas keliones. Nepamirškite užsiregistruoti ir prisijungti prie šios nepakartojamos motociklų šventės – birželio 1-ąją laukia ne tik varžybų, bet ir nepakartojamų emocijų, kurių niekur kitur nepatirsite!
Grįžus Jūsų lauks karštas maistas, rungtys, apdovanojimai, prizai, DJ iki ryto ir gera bendraminčių kompanija!