D.U.K

Lietuvos baikerių kongresas – asociacija vienijanti, atstovaujanti bei ginanti Lietuvos motociklininkų klubų bei motociklininkų bendruomenės interesus Lietuvos Respublikoje.

Mūsų el. paštas: info@biker.lt

Motociklininkų klubų bendravimas susideda iš keleto administracinių vienetų. Atsakymų pradėkite ieško bendraudami su kitais klubais, veikiančiais Jūsų regione. Informaciją apie klubus rasite klubų sąraše.

Norint įsteigti motociklininkų klubą – tereikia norėti. Norint, tapti pripažintu klubu ir garbingai atstovauti savo klubą bei „spalvas“ teks padirbėti. Savo kelią derėtų pradėti, „Regione“, bendraujant su jau veikiančiais motociklininkų klubais. Reikalavimus ir kitas detales, kurių galimai nežinote, rasite bendravime. Kaip, koks ilgas ir ar sėkmingas bus kelias – priklauso tik nuo Jūsų.

Dažnu atveju girdimas svarstymas – ar draugai dėvėdami vienodus marškinėlius bei lenkdami bokalą alaus, jau yra klubas. Jokia paslaptis, jog jei skaitote šį tinklapį, greičiausiai domėjotės baikeriška subkultūra. Jei tai darėte nuosekliai – pirmoji pastraipa Jums kelia šypseną. Jei ne – tada viskas išaiškės kelyje. Pasaulyje egzistuoja įvairiausių klubų, jie gali turėti skirtingas struktūras ar valdymo formas, turėti skirtingas veiklos kryptis, dalyvauti visuomeniniame, sportiniame ar „baikeriškame“ pasaulyje, tačiau bendrąja prasme motociklininkų klubas kaip organizacija yra junginys žmonių, vienijamų bendrų tikslų, veikloje, kurios centre, be abejonės, sukasi motociklas ir viskas kas su tuo susiję. Gali kilti klausimas tai kuom gi skiriasi – motociklininkų klubas nuo šachmatininkų būrelio? Atsakymas paprastas : schematiškai ir niekuo, ir viskuo.

Priklausymas vienai ar kitai organizacijai ar komandai, tame tarpe ir motociklininkų klubui, visų pirma yra atsakomybė ir investicija. Atsakomybė už save, savo žodžius, veiksmus ir už klubą. Investicija ne tik laiku, ar pinigais, tačiau ir savo „žodžiu“! Todėl savęs reikia labai griežtai paklausti – kam man viso šito reikia? Juk, norint tiesiog su draugais išlenkti bokalą alaus ar „apsukti ratą“ apie miestą, nebūtina priklausyti klubui – tiesa ? Be abejo, egzistuoja „klubai – būreliai“, kurie sukurti, tiesiog savaitgaliniams pasivažinėjimams, interneto forumų pagalba, ir tai geras pasirinkimas, norint ištrūkti iš namų rėžimo, tačiau jei mes kalbame apie „baikeriškos“ subkultūros klubus, čia viskas ne taip paprasta. Čia jūs būsite patikrintas, čia pradžioje turėsite daugiau pareigų nei teisių, paprasti dalykai pasirodys esą labai svarbūs.

Dalyvaudami motociklininkų organizuojamuose renginiuose bei gyvai bendraudami su klubų atstovais tikrai rasite atsakymą. Išdrįskite klausti. Nedarykite išvados išgirdę vieną atsakymą. Žinioms reikės kantrybės ir laiko.