2024.07.06 – 2024.07.07 Paramos akcija „1000 VILTIES KILOMETRŲ”

Liepos 6 - 7 d. Klaipėda 2024 m. Liepos 6-7 dienomis, būrys savanorių motociklininkų organizuos „1000 Vilties kilometrų“ palaikymo žygį per Lietuvą. Jo pagrindinis tikslas – susivienyti, pabūti visiems drauge, palaikyti onkologinius ligonius, autizmu sergančius vaikus, jų artimuosius.

2024 m. Liepos 6-7 dienomis, būrys savanorių motociklininkų organizuos „1000 Vilties kilometrų“ palaikymo žygį per Lietuvą. Jo pagrindinis tikslas – susivienyti, pabūti visiems drauge, palaikyti onkologinius ligonius, autizmu sergančius vaikus, jų artimuosius ir dalintis informacija apie:

  • Šv. Pranciškaus dvasinės ir socialinės pagalbos onkologijos centro veiklą Klaipėdoje;
  • Autistiškų ir raidos sutrikimą turinčių vaikų centrą „Elgesio sprendimai“ / „Mažojo princo akademiją“ Klaipėdoje.

VŠĮ ŠV. PRANCIŠKAUS ONKOLOGIJOS CENTRAS – Pagrindinis onkologijos centro veiklos tikslas – teikti onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams bei artimiesiems socialines paslaugas, dvasinę, psichologinę, informacinę pagalbą, siekiant sušvelninti fizines, socialines, psichologines ir dvasines ligos pasekmes.
VŠĮ ELGESIO SPRENDIMAI – misija – teikti pagalbą įvairius raidos ir autizmo sutrikimus turintiems vaikams, bei jų šeimoms. ABA / VB terapija – tai pasaulyje pripažintos taikomosios elgesio analizės / verbalinio elgesio metodikos, skirta autizmo spektro ir kitų raidos sutrikimų turinčių vaikų ugdymui. “Elgesio Sprendimai” siekia sukurti aplinką, kuriame visi autizmą turintys žmonės galėtų išnaudoti visą savo potencialą.
Liepos 6-7 dienomis didelis būrys motociklininkų keliaus motociklais dvi dienas, per kurias nuvažiuos tradicinius 1000 km aplink Lietuvą.
Savo mintyse ir širdyse mes pasidalinsime MEILĖS, GĖRIO, RAMYBĖS ir VILTIES spinduliais su onkologiniais ligoniais ir autizmu sergančiais vaikais, jų artimaisiais. Tradiciškai, starto ir finišo vieta – Klaipėdos Šv. Pranciškaus Onkologijos centras, Savanorių g. 4. Palaikymo žygio metu kviesime įvairių Lietuvos miestų ir miestelių savanorius, kurie dalins informacinę medžiagą. Surinktos startinio mokesčio lėšos bus panaudotos Šv. Pranciškaus dvasinės ir socialinės pagalbos onkologijos centro bei ypatingų vaikų stovyklos „Rožių planeta“ veikloms.
Šis žygis mums labai svarbus, jis mus visus suvienija geroms mintims ir darbams. Mūsų bendruomenė išgyvena bendrystės jausmą ir sielų džiaugsmą šioje bendroje kelionėje – tarnystėje. Jos metu nešame savo širdyse Tikėjimo ir Vilties ugnį, kuria dalinamės su visais, kuriems to reikia. Ugnis didėja tik ja dalinantis. Todėl, visi šio žygio dalyviai Žino ir Tiki, kad tai, ką darome, yra svarbu, reikalinga ir būtina mums, mūsų artimiesiems, draugams ir visiems, kuriems svarbus Žmoniškumas.