2023.07.01 – 2023.07.02 Paramos akcija „1000 Vilties kilometrų“

Liepos 1 - 2 d. Pagrindinis šios akcijos tikslas yra nešti vilties žinią, vienyti ir skleisti informaciją apie Šv. Pranciškaus dvasinės ir socialinės pagalbos onkologijos centro ir vaikų autistų centro „Elgesio sprendimai“ veiklą Klaipėdoje.

Šių metų liepos 1-2 d., jau 14-ą kartą per Lietuvą keliaus paramos akcija „1000 Vilties kilometrų“ . Pagrindinis šios akcijos tikslas yra nešti vilties žinią, vienyti ir skleisti informaciją apie Šv. Pranciškaus dvasinės ir socialinės pagalbos onkologijos centro ir vaikų autistų centro „Elgesio sprendimai“ veiklą Klaipėdoje. Siekiama padėti tiems, kurie susiduria su sunkiomis ligomis, o šie dviejų centrų lankytojai yra tarp pažeidžiamiausių žmonių.

Daugiau kaip 90 motociklų ir 150 žmonių keliauja motociklais dvi dienas, per kurias nuvažiuoja 1000 km per Lietuvą su vieningu MEILĖS, GĖRIO, RAMYBĖS ir VILTIES pulsu širdyje. Tradiciškai starto ir finišo vieta – Klaipėdos Šv. Pranciškaus Onkologijos centras Savanorių g. 4. Paramos žygio metu mes daliname informaciją, renkame aukas Šv. Pranciškaus onkologijos ir vaikų autistų „Elgesio sprendimai“ centrams.

Šį paramos žygį palaiko ir Lietuvos Respublikos prezidentė jos Ekselencija Dalia Grybauskaitė, kurios vėliavą mes garbingai vežėme per Lietuvą nuo 2015 m. 2018 m. žygyje didžiulę paramą ir palaikymą išreiškė ir  jo Ekselencija Valdas Adamkus.

Šv. Pranciškaus Onkologijos centre visos paslaugos onkologiniams ligoniams suteikiamos nemokamai, tad centrui ypatingai svarbi parama ir visų žmonių finansinė pagalba.

Mūsų tikslas yra surinkti pakankamai lėšų, kad šie centrai galėtų pasiūlyti dar daugiau paslaugų ir gerinti savo pacientų ir jų šeimų gyvenimą. Jūsų parama yra labai svarbi ir padės mums pasiekti šį tikslą.

Visos lėšos, surinktos platinant dalinamąją medžiagą, bus skirtos ir pervestos Šv. Pranciškaus onkologijos ir vaikų autistų „Elgesio sprendimai“ centram, jų veikloms ir išlaikymui.

REGISTRACIJA PRASIDEDA

https://forms.gle/LYU7rSWHADQkHSgW9

Registracija baigsis birželio 28 d. 23:59 val.